top of page
IMG_6391.jpeg

Рух обов'язковий. Лайфхак для старшого поколінняВітаю!

Так склалося, що до мене часто приходять дбайливі діти, які виборюють здоров'я своїх батьків. Люди з душею цінують своїх рідних. Атеросклероз, цукровий діабет, ішемічна хвороба серця та гіпертонічна хвороба – букет, який є практично у кожного такого пацієнта. Відкриваєш картку, дивишся аналізи, бачиш історію призначень колег, що начебто все насправді і правильно призначено. Але скарги з'являються. болять ноги, спина, набряки знову ж таки. І знову стурбовані діти шукають відповіді на питання здоров'я своїх людей похилого віку. Якось сталося, що розмовляючи з дочкою я звернув увагу на руки пацієнта-батька. він сидів і уважно слухав.

А руки лежали навколішки. Звичайно лежали. На своїх місцях. Інакше важко висловити. Так на колінах вони звично лежать днями та ночами. Тижнями. Місяцями. Поки пацієнти сидять. Чи не ходять. Чи не рухаються. Але ж рух - життя, скажете ви, і будете праві. Але з іншого боку, щоб рухатись – треба гуляти на вулиці. А для цього потрібно мати можливість одягнутися, зібратися, вийти ... адже у старих не завжди є така можливість. І навіть найдбайливіші діти не можуть постійно перебувати поряд.


Виходом сьогодні є, як би не дивно це звучало, наявність бігової доріжки та розумного годинника з крокоміром. Ні. Це не про спорт. Це про такі плюси

1) про можливість ходити без необхідності одягатися взимку, можливість прогулянки, фізичної активності для людей у ​​віці. Нема прив'язки до погоди за вікном.

2) перед тим як бути схожим не потрібно одягатися і взутися. Не потрібний помічник.

3) можна ходити на малих швидкостях – виставити тредмілл на дистанцію один кілометр зі швидкістю один кілометр на годину. Підійде навіть для важких та маломобільних пацієнтів.

4) можливість не відволікатися від звичних занять і навіть рухатися. Поки пацієнт дивиться телевізор – водночас ходити.

5) можливість контролювати та стимулювати рухливість пацієнта. Виставити годинник на моніторинг активності з відправкою повідомлення дбайливому синові або дочці про подолання дистанції.


Позитивний ефект не змусить довго чекати. Як з боку здоров'я батьків, так і з боку спокою дітей. На ринку - широка різноманітність моделей на будь-який смак та гаманець. За ідею можете не дякувати, вона все одно не моя. Цим давно користується весь цивілізований світ. Використовуйте і ви.


Здоров'я вам та вашим батькам!

7 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page